AMIE STÅLKRANTZ. Väggskulptur/relief, signerad.

4474400. AMIE STÅLKRANTZ. Väggskulptur/relief, signerad.

Mått ca 28 x 32 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 28 x 32 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 145