KLÄDSKÅP, mahogny med fasettslipad spegel, rokokostil, 1900-tal.

447430. KLÄDSKÅP, mahogny med fasettslipad spegel, rokokostil, 1900-tal.

Längd 158, bredd 62, höjd 220 cm.

Bruksslitage, smärre fanerskador samt smärre träsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 716