GUSTAV ARNE. KUSTMOTIV.

GUSTAV ARNE. KUSTMOTIV.
4474182. GUSTAV ARNE. KUSTMOTIV.

Olja på duk, signerad, 34x38 cm. Ramens mått ca 37x41 cm.

Intryckning samt märke i vänster hörn. Något lös i ramen.

Gustav Arne (1925–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gustav Arne (1925–2011)

Antal besök: 653