THERESIA HVORSLEV, RING. Sterlingsilver, Lidköping 1976.

4474173. THERESIA HVORSLEV, RING. Sterlingsilver, Lidköping 1976.

Stämplad
Justerbart inre diametermått.
Vikt: 5 gram.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad
Justerbart inre diametermått.
Vikt: 5 gram.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 380