BOKPRESS, gjutjärn, 1800-talets andra hälft.

447409. BOKPRESS, gjutjärn, 1800-talets andra hälft.

Längd 40 cm,
Bredd 36,5 cm,
Höjd ca 41 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 40 cm,
Bredd 36,5 cm,
Höjd ca 41 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 981