BOKHYLLA, teak, 1900-tal.

BOKHYLLA, teak, 1900-tal.
4474040. BOKHYLLA, teak, 1900-tal.

101x52 cm, höjd 175 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

101x52 cm, höjd 175 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 526