STRÖARE, 6 st. Tenn, Tyskland, 1800-tal.

447385. STRÖARE, 6 st. Tenn, Tyskland, 1800-tal.

Ingår gör sex infokort från tidigare auktion. Gewurzstreuer
Höjd 7 - 13,5 cm.

Bruksslitage, bucklor samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7 - 13,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 458