OLJELAMPA, Jugend, 1900-talets början.

44737. OLJELAMPA, Jugend, 1900-talets början.

Nysilver. Höjd 23 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nysilver. Höjd 23 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 940