Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
FRANS LORENTZ. olja på duk, sjöbodar, signerad daterad 1956.
447372. FRANS LORENTZ. olja på duk, sjöbodar, signerad daterad 1956.
bildmått 36 x 46 cm.
ytsmuts.
Gör en kostnadsfri värdering!
bildmått 36 x 46 cm.
ytsmuts.
Herrljunga Auktionsverk
1 099