TOALETTSKÅP med glasdörr.

TOALETTSKÅP med glasdörr.
4473585. TOALETTSKÅP med glasdörr.

Höjd ca 140 cm
Bredd ca 374 cm
Djup ca 37 cm.

Bruksslitage, repor, skav, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 140 cm
Bredd ca 374 cm
Djup ca 37 cm.

Antal besök: 437