GOLVURSFODRAL, bemålat, svängd modell, 1700-tal.

4473523. GOLVURSFODRAL, bemålat, svängd modell, 1700-tal.

Höjd 215 cm.
Bredd: ca 24,5cm (Bottendel), 23,5cm (Utan bottendel)
Djup: ca 20cm.

Sprickor, färgsläpp, naggat glas lossnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 215 cm.
Djup: ca 20cm.

Antal besök: 416