FOLKE HELLSTRÖM, olja på duk, torgmarknad.

4473403. FOLKE HELLSTRÖM, olja på duk, torgmarknad.

Signerad.
Rammått 63x72cm.

Bruksskick, krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad.
Rammått 63x72cm.

Bruksskick, krackeleringar.

Antal besök: 205