Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Taklampor
LJUSKRONA, svart plast, 1900/2000-tal. Höjd ca 70 cm.
447338. LJUSKRONA, svart plast, 1900/2000-tal. Höjd ca 70 cm.
Diameter ca 53 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter ca 53 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
2 061