ELI ANDERSEN. Olja på duk.

ELI ANDERSEN. Olja på duk.
4473239. ELI ANDERSEN. Olja på duk.

Gård med personer och hästar. Signerad.
88x120 cm.
107x137 cm.

Mindre ytsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

88x120 cm.
107x137 cm.

Mindre ytsslitage.

Antal besök: 249