ELSA THEANDER. OLJA PÅ DUK, signerad E Theander.

4473213. ELSA THEANDER. OLJA PÅ DUK, signerad E Theander.

Totalt mått 38 x 30 cm.

Gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalt mått 38 x 30 cm.

Gott skick.

Antal besök: 245