Parti pins och märken.
Två album med mynt, Napoleon, ej komplett.
Album med mynt, OS, ej komplett.
Mynt, en krona, förgyllt.
Mynt kassett, England 1970.
Mynt, One Dollar, 1971.
Åldersslitage.
Parti pins och märken.
Mynt, en krona, förgyllt.
Mynt kassett, England 1970.
Mynt, One Dollar, 1971.
Åldersslitage.