PINS, MÄRKEN OCH MYNT.

PINS, MÄRKEN OCH MYNT.
4472975. PINS, MÄRKEN OCH MYNT.

Parti pins och märken.
Två album med mynt, Napoleon, ej komplett.
Album med mynt, OS, ej komplett.
Mynt, en krona, förgyllt.
Mynt kassett, England 1970.
Mynt, One Dollar, 1971.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Parti pins och märken.
Mynt, en krona, förgyllt.
Mynt kassett, England 1970.
Mynt, One Dollar, 1971.

Åldersslitage.

Antal besök: 292