SEKRETÄR, bemålad, 18/1900-tal.

4472926. SEKRETÄR, bemålad, 18/1900-tal.

Höjd 100 cm
Längd 97 cm
Djup 46 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 100 cm
Längd 97 cm
Djup 46 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 236