OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Träsnitt, Japan.

4472906. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Träsnitt, Japan.

Signerad,
93,5x46 cm
110x55 cm.

Mindre ytsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad,
93,5x46 cm
110x55 cm.

Mindre ytsslitage.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
001
Antal besök: 126