SKÅP, Indien, 1900/2000-tal.

SKÅP, Indien, 1900/2000-tal.
447286. SKÅP, Indien, 1900/2000-tal.

Längd 65,5 bredd 36 höjd 89,5 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 433