SKÅP samt SPEGEL, Indien, 1900/2000-tal.

447277. SKÅP samt SPEGEL, Indien, 1900/2000-tal.

Skåp längd 50 bredd 42 höjd ca 65 cm.
Spegel, ca 90 x 60 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel, ca 90 x 60 cm.

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 375