ERLAND CULLBERG. Blomstervas, litografi.

4472759. ERLAND CULLBERG. Blomstervas, litografi.

Signerad, ca 54 x 44 cm, inklusive ram 71 x 51 cm.

Plexiglas med märken.

Erland Cullberg (1931–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

Plexiglas med märken.

Erland Cullberg (1931–2012)

Antal besök: 251