KANNA, tenn, Waidhofen an der Ybbs, Tyskland, 1747.

447273. KANNA, tenn, Waidhofen an der Ybbs, Tyskland, 1747.

Ingår gör ett infokort från tidigare auktion.
Signerad IAWM 1747 på sidan
Höjd 35,5 cm.

Bruksslitage, bucklor samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad IAWM 1747 på sidan
Höjd 35,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 551