KARL ERIK HÖGLUND. grafiskt blad, signerad och numrerad XIX/XXX.

447267. KARL ERIK HÖGLUND. grafiskt blad, signerad och numrerad XIX/XXX.

Cyklande kvinna. Bildstorlek ca 60 x 43 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 285