KARMSTOL, barockstil, 1900-tal.

44725. KARMSTOL, barockstil, 1900-tal.

Ek. Stoppad sits.

Mindre sprickor samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek. Stoppad sits.

Mindre sprickor samt slitage.

Antal besök: 822