SVEN GÖRAN (S G SON) SVENSSON. "Råtta eller mus", spritakvarell, signerad.

447249. SVEN GÖRAN (S G SON) SVENSSON. "Råtta eller mus", spritakvarell, signerad.

28 x 23 cm.

Rammått 53 x 43 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

28 x 23 cm.

Rammått 53 x 43 cm.

Antal besök: 1 021