OSCAR DAHL. Urna, stengods, Rörstrand. Daterad -47.

4472364. OSCAR DAHL. Urna, stengods, Rörstrand. Daterad -47.

Motiv från Göteborg. Höjd 28 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
Vitrin 5 (keramik och diverse)
Antal besök: 150