SKRIVMASKIN, Universal, Japan, 1900-tal.

4472328. SKRIVMASKIN, Universal, Japan, 1900-tal.

Mått ca: 33x30x11 cm.

Källardoft, bruksslitage, fungerade vid enklare test.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca: 33x30x11 cm.

Antal besök: 153