KERAMIKFÖREMÅL, 4 delar, bl.a. Gunnar Nylund samt Rolf Palm.

4472238. KERAMIKFÖREMÅL, 4 delar, bl.a. Gunnar Nylund samt Rolf Palm.

Höjd ca 5 cm. 2 skålar diameter ca 7-8 cm. Sign McL.

Bruksslitage. Skål med mikronagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 349