ERKOL. ETT STENBORD TILLFÄLLIGT.

4472224. ERKOL. ETT STENBORD TILLFÄLLIGT.

Enstaka bord i bok och alm 'Pebble' från mitten av 1900-talet av Ercol, 36,5 cm höjd, 49 cm bredd, 37 cm djup.

Med några märken och slitage, ofta på de tre benen.

Tema

The principal contents of a North Norfolk property

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 276