GOLVUR, 1800-tal.

GOLVUR, 1800-tal.
447217. GOLVUR, 1800-tal.

Urtavla märkt Michael Schalin, grönmålad, höjd 206 cm.

ej funktionstestad, slitage, senare bemålad.

Gör en kostnadsfri värdering!
447217. GOLVUR, 1800-tal.

Antal besök: 1 585