HANS LARSSON. AKVARELL.

HANS LARSSON. AKVARELL.
4472146. HANS LARSSON. AKVARELL.

Bibliskt motiv, mått 30x35cm, rammått 42x48cm, signerad.

Litet färgbortfall. Ram med ytslitage.

Hans Larsson (1910–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Hans Larsson (1910–1973)

Antal besök: 125