SVEN PERSSON. TECKNING, blyerts, signerad.

4471969. SVEN PERSSON. TECKNING, blyerts, signerad.

ramstorlek:
höjd 41 cm, bredd 53 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ramstorlek:
höjd 41 cm, bredd 53 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 159