SPELBORD, mahogny, backgammon, omkring 1900.

4471966. SPELBORD, mahogny, backgammon, omkring 1900.

Mått 89x89 cm. Höjd 77 cm.
Mått utan klaff utfälld 44x89 cm.

Slitage, repor och märken. Några spelpjäser saknas. Ej originalskiva, passar ej i utfällt läge.
Spår av renovering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 89x89 cm. Höjd 77 cm.

Spår av renovering.

Antal besök: 310