SPETSFAT, 3 st, flintgods, "Gefyr", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-talets mitt.

447192. SPETSFAT, 3 st, flintgods, "Gefyr", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-talets mitt.

Längd 29,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 29,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 713