NIKI DE SAINT PHALLE. Figur med blommor, färglitografi, signerad samt numrerad 57/300.

447191. NIKI DE SAINT PHALLE. Figur med blommor, färglitografi, signerad samt numrerad 57/300.

Mått innanför ram ca 63 x 47,5 cm.

Gulnad. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnad. Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 927