ARKIVSKÅP, Rosengren.

ARKIVSKÅP, Rosengren.
4471812. ARKIVSKÅP, Rosengren.

Grönlackerad plåt. Fyra lådor. Längd 46, bredd 64, höjd 135 cm.

Märken, bucklor, klistermärken samt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 460