VÄGGUR, VALNÖT, GUSTAV BECKER.

4471585. VÄGGUR, VALNÖT, GUSTAV BECKER.

1900-talets början, krönande örn, h 101 cm.

åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

åldersrelaterat slitage.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
001
Antal besök: 217