SOFFA, furu, Furusnickarn, 1970-tal.

4471386. SOFFA, furu, Furusnickarn, 1970-tal.

Brännmärkta. Lösa plymåer i ryg och sitts.
Längd ca 180 cm.
Sitthöjd ca 42 cm.
Rygghöjd ca 75 cm.
Djup ca74 cm.

Bruksslitage, repor, märken och fläckar. Slitet tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 180 cm.
Sitthöjd ca 42 cm.
Rygghöjd ca 75 cm.
Djup ca74 cm.

Antal besök: 157