BORDSUR, förgylld, 1900-tal.

BORDSUR, förgylld, 1900-tal.
4471351. BORDSUR, förgylld, 1900-tal.

Höjd ca 40 cm.

En visare lös, ytslitage, bruksskick, ej funktionstestad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 40 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 299