BRICKA, okänd formgivare, 1900/2000-tal.

4471229. BRICKA, okänd formgivare, 1900/2000-tal.

Vitmetall och gulmetall. Längd 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 140