BYRÅ, valnöt, nyrenässans, sent 1800-tal.

447111. BYRÅ, valnöt, nyrenässans, sent 1800-tal.

Längd 98 cm. Bredd 52.5 cm. Höjd 92 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage. Repor och stötmärken. Skiva med slitage. Maskstungen.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 359