EFVA ATTLING. f 1952. Ring, sterlingsilver.

4470752. EFVA ATTLING. f 1952. Ring, sterlingsilver.

Ring, sterlingsilver, modell med dubbla ringar, Efva Attling.
Stämplad EFVA 925
Ringstorlek ca 19,07 samt 19,27.

Mindre ytslitage.
I originalask.

Efva Attling (Född 1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad EFVA 925

Mindre ytslitage.
I originalask.

Efva Attling (Född 1952)

Antal besök: 310