3 LEKSAKSBILAR+ APA, 1900-talets mitt.

4470695. 3 LEKSAKSBILAR+ APA, 1900-talets mitt.

"Smokey Bill", Ca. 23 x 24 cm
2 bilar och apa ca. 15 x 10 cm/st.

Bruksslitage. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Smokey Bill", Ca. 23 x 24 cm

Antal besök: 146