SIGFRID BENGTSSON, olja på pannå, "Kalvar".

4470495. SIGFRID BENGTSSON, olja på pannå, "Kalvar".

Signerad och daterad 1969.
Rammått 52x65cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och daterad 1969.
Rammått 52x65cm.

Bruksskick.

Antal besök: 299