ANGELICA JULNER. Skulptur, fåtölj, stengods, "Alice i underlandet", signerad, 1990.

447047. ANGELICA JULNER. Skulptur, fåtölj, stengods, "Alice i underlandet", signerad, 1990.

Höjd 66 cm, bredd 49 cm.

Bruksslitage, märken.

Angelica Julner (Född 1937)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 66 cm, bredd 49 cm.

Bruksslitage, märken.

Angelica Julner (Född 1937)

Antal besök: 1 216