OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. PASTELL, "Vokst".

4470336. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. PASTELL, "Vokst".

signerad EL och daterad -87,
59 x 42 cm,
totalt 65 x 48 cm.

gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

signerad EL och daterad -87,
59 x 42 cm,
totalt 65 x 48 cm.

gulnad.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
014
Antal besök: 114