OKÄND KONSTNÄR. AKVARELL.

OKÄND KONSTNÄR. AKVARELL.
4470317. OKÄND KONSTNÄR. AKVARELL.

fartyg framför Kronborg Slott, signerad Christian med dedikation,
33 x 37 cm,
totalt 39 x 43 cm.

gulnad, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 37 cm,
totalt 39 x 43 cm.

gulnad, slitage.

Antal besök: 169