KEN LÖFGREN. FÄRGLITOGRAFI, komposition.

4470287. KEN LÖFGREN. FÄRGLITOGRAFI, komposition.

signerad, daterad 91 och numrerad 275/300, 38 x 26 cm,
totalt 55 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

totalt 55 x 40 cm.

Antal besök: 181