INGA BERG. Olja på duk, signerad -73.

4470281. INGA BERG. Olja på duk, signerad -73.

Ram ca 50 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram ca 50 x 60 cm.

Antal besök: 275