VÄGGHYLLA, stringmodell, teak, 1960-tal.

4470262. VÄGGHYLLA, stringmodell, teak, 1960-tal.

3st gavlar
4st hyllplan

Höjd: ca 52 cm.
ca 70 x 18 cm.

Bruksslitage. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

3st gavlar
4st hyllplan

Höjd: ca 52 cm.
ca 70 x 18 cm.

Bruksslitage. Märken.

Antal besök: 485